Real Fashion
1 komentár

Volány & Kvety

jarný outfit

Kráľovnami prichádzajúcej jari sú volány a kvety. Na jar zvyčajne módni návrhári vyťahujú zo šuflíkov kvetiny. Jeden rok sú v kurze malé a druhý zase veľké… Tento rok sa vo výkladoch objavujú práve tie väčšie, ktoré sú aj môjmu srdcu bližšie.

Mikinový sveter s volánmi Vero Moda som objavila predvčerom, keď som pripravovala Zoot beauty Day 2007. Áno pôvodne to bolo pre zákazníčku, no neodolala som. Hneď som sa v ňom videla, dokonca naraz v niekoľkých kombináciách. Deformácia z povolania🙂 No, určite ma v ňom ešte uvidíte v kombinácií s bielymi jeansami či roztrhanými boyfriendami. Podľa mňa aj ten najobyčajnejší outfit s volánmi môže vyzerať noblesne. Čo poviete idete do volánov? Za mňa veľké AAAAno.

Dnes by som mala na vás jednu prosbu, otázočku, budúci týždeň sa chystáme na dovolenku do tepla a zvažujem aký opaľovák pre Lari. Máte nejaký overený? Ktorý nie je veľmi hutný, aby sa  dal ľahko a rýchlo roztierať. Keďže Lari sa statočne bráni a tvári sa pri tom ako keby to bolo za trest… Ďakujem za pomoc.:)

Zloženie outfitu nájdete ako zvyčajne pod fotkami.

jarný outfit

 

Svetlosivý sveter s volánikmi Vero Moda / Béžové lodičky na hrubom podpätku OJJU /kvetinová midi sukňa Miss Selfridge / náhrdelník – dovolenkový suvenír z Murana /kabelka – Baldinini/okuliare – D&G, podobné tu TU  /kabát – Gant (tohtoročná zimná kolekcia v kamenných obchodoch)

Práve sledujete theladiescoffee.com 🙂

Blogger & Stylist Agáta Lekeš

Photos – Soňa Hevessyová Photography

Mohlo by Vás zaujať:

1 Komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *